נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אורי הנדלסברג – סטודנט לרפואה שנה רביעית בטכניון

  שמי אורי, סטודנט לרפואה בטכניון. לפני 4 שנים (מי היה מאמין שקיבלתי כל שנה בערך 1000 דולר בלי לעשות כלום עבור זה!), הגעתי לפגישה אותה ארגן ארז בטכניון. שמעתי את דבריו, שבאמת נשמעו פשוטים, והתהליך כולו היה פשוט ביותר. ב-4 השנים האחרונות, ארז עזר לי להרוויח 4,000 דולר ובמינימום מאמץ תוך כדי שהוא עונה לתשובותיי (שהיו לא מעטות), בצורה מהירה, יעילה ונחמדה. כל מה שעשיתי היה לסרוק את הטפסים שהוא ביקש עם הטלפון שלי ולחתום לאחר שהדוח מוכן. ארז כבר דאג לעשות הכל משם. מקצוען אמיתי בתחומו שזה בהחלט נדיר .

  תודה רבה לך! מי שירצה לשמוע עוד פרטים על השרות מוזמן לשאול אותי ישירות:

  urih85@gmail.com

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן