נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איה ק. תל אביב

  בשנה שעברה, כאשר גיליתי כי תושבי ישראל שהם גם בעלי אזרחות אמריקאית חייבים לדווח על הכנסות וחשבונות בנק שברשותם לארה"ב בכל שנה,

  החל מצידי מסע למציאת רואה חשבון אמריקאי שיוכל לסייע לי בהבנת המשמעויות ובהכנת הדו"חות, על מנת להיכנס למעגל הדיווח מול ה-IRS, כנדרש.

  לאחר פנייה לכמה רואי חשבון אמריקאים שביקשו סכומי עתק על מילוי הדו"חות הנ"ל, הופניתי לארז שחם, מקבוצת virtue tax, בהמלצת סטודנטית שמשתמשת בשירותיו כבר כמה שנים על מנת לקבל החזרי שכ"ל מארה"ב.

  כבר בשיחתנו הראשונה, שארכה כשעה, וללא כל התחייבות מצידי, ארז הסביר לי בפירוט את חוקי הדיווח לארה"ב, פרש בפני את הפרוצדורה ליישור קו מול ה-IRS ע"י דיווחים רטרואקטיביים, והיה מאד אדיב, סבלני ומקצועי בכל ההסברים, תוך שהוא מייעץ לי מה עלי לעשות.

  מעבר למענה המקיף שקיבלתי מארז (ולי חשוב להבין הכל לעומק), גם המחיר שהציע לי עבור מילוי הדו"חות היה הוגן ביותר, ורחוק מהסכומים המופרכים שהוצעו ע"י משרדי רואי חשבון אחרים, שהרגשתי כאילו "מנצלים" את הסיטואציה של חוסר הוודאות אליה נקלעו אזרחי ארה"ב תמימים החיים בארץ ומעולם לא היו מודעים לכך שחלה עליהם חובת דיווח כלשהי.

  כאמור, ארז מילא עבורי את הדו"חות הנדרשים בזריזות ובמקצועיות רבה, והיה תמיד זמין לשאלות והסברים נוספים, כשעלה הצורך.

  המלצתי על שירותיו של ארז לרבים מחבריי, אזרחי ארה"ב שנקלעו לסיטואציה דומה, וכן לסטודנטים שכבר נהנים מקבלת החזרים על שכ"ל, והנני ממליצה עליו לכל מי שמחפש רו"ח שיטפל בענייניו מול ארה"ב.

  בנוסף, אציין גם כי במהלך חיפושיי באינטרנט על מנת להבין מה נדרש ממני כאזרחית ארה"ב שאינה חיה ו/או עובדת שם, התקשיתי מאד למצוא תשובות ברורות.

  על כן, אני מברכת על האתר החדש של virtue tax, המספק מידע ערכי ביותר על זכויותיו וחובותיו של אזרח ארה"ב המתגורר בישראל. עלו והצליחו!

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן