נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אריאלה הנדלסברג: עובדת סוציאלית

  שמי אריאלה,ואני נמצאת בקשר עם ארז מזה כשלוש שנים. הקשר ביננו התחיל כאשר שמעתי לראשונה על החזרי מס המגיעים לסטודנטים אזרחי ארה"ב.

  מהרגע הראשון, ארז ושותפיו הפתיעו אותי בכמות הידע העצומה שיש להם, בסבלנות האינסופית לכל שאלה אפשרית, במענה המהיר לכל מייל ושיחת טלפון. ארז ושותפיו עזרו לי למלא את כל הטפסים בסבלנות רבה (בעזרתו אף קיבלתי החזר מס לסטודנטים פעמיים) והיום אני ממשיכה להגיש דרכו את החזרי המס לארה"ב.

  חשוב לי לציין כי מעולם לא פגשתי את ארז בארבע עיניים, ועם זאת לא חששתי ולו לדקה בכל הנוגע למקצועיות ואמינות השירות אותו הוא נותן. מומלץ בחום!!!!

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן