נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  גילוי מרצון – יישור קו דיווחי מס קודמים באמצעות Streamline procedure

  הגשה באמצעות תוכנית גילוי מרצון עבור אזרחים אמריקאים המתגוררים בישראל – Streamline procedure

  לאורך השנים האחרונות, רשות המסים האמריקאית (IRS) הוציאה לפועל שורת מהלכים שמטרתם הינה הגברת האכיפה ביישום חוקי דיווחי המס הנדרשים מאזרחים אמריקאים, כפי שבאה לידי ביטוי בחוק FATCA (Foreign Accounts Tax Compliance Act).

  כיום, ה-IRS מפעילה תוכנית גילוי מרצון (Streamlined procedure) עבור אזרחים אמריקאים המתגוררים מחוץ לתחומי ארצות הברית, במסגרת מדיניותה המנסה לסייע להם "ליישר קו" עם חובת הגשת דוחות המס שלהם – מבלי לספוג קנסות או עונשים כלשהם.

  במסגרת התוכנית, יש לבצע את הדיווחים הבאים:

  1. דוח מס (Tax return): דיווח רטרואקטיבי של 3 שנים (2020-2022), הכולל את נתוני ההכנסות של מגיש/י הדוח לכל אחת משנות הדיווח.
  2. דיווח חשבונות (FBAR): דיווח רטרואקטיבי של 6 שנים (2017-2022), הכולל את נתוני החשבונות של מגיש/י הדוח לכל אחת משנות הדיווח.
  3. תצהיר תום-לב (Certification by U.S. Person Residing Outside of the United States for Streamlined Foreign Offshore Procedures): טופס מספר 14653.

  היתרונות בכניסה לתוכנית הגילוי מרצון:

  1. הימנעות מקנסות/עונשים: הגשה מאוחרת של דוחות המס שלא דרך התוכנית עשויה להוביל להטלת קנסות/עונשים על מגיש/י הדוח. לעומת זאת, הגשת הדוחות דרך התוכנית מונעת את הטלתם.
  2. מניעת סיכון להגדרתך כעבריין מס: ובכך, סיכול האפשרות של הטלת קנסות דרקוניים העלולים לחול עליך עקב אי-דיווח בהתאם לחוק.
  3. חסכון כספי: המחיר עבור כניסה לתוכנית והגשת הדיווחים הנדרשים נמוך משמעותית בשל הגשה מרוכזת של כלל הדוחות.
  4. יישוב חשבונך עם ה-IRS: אם לא מילאת את חובתך בעבר בהגשת דוחות המס, ההגשה דרך התוכנית הינה הזדמנותשניתן לנצל על מנת "ליישר קו" עם שלטונות המס.
  5. הקלות משמעותיות שביצעה רשות המס האמריקאית בכניסה לתוכנית עבור אזרחים אמריקאים המתגוררים מחוץ לתחומי ארה"ב.

  לידיעתך:

  1. הגשה מוצלחת לכל לקוחותינו: במהלך השנה החולפת, ביצעה חברתנו הגשה דוחות מס עבור מעל 1,200 לקוחות במסגרת התוכנית לגילוי מרצון. כולם, ללא יוצא מן הכלל, התקבלו לתוכנית ו"יישרו קו" באופן מוצלח וסופי עם רשויות המס בארצות הברית, ללא קנסות או עונשים.
  2. הצעת מחיר תחרותית לקהל לקוחותינו: מנסיוננו , הצעת המחיר ללקוחותינו נמוכה משמעותית ממרבית נתוני השירות בישראל.

  לצורך קביעת זכאותכם וכניסה לתוכנית גילוי מרצון וקבלת מידע נוסף אנו ממליצים ליצור עימנו קשר בשעות פעילות המשרד בין השעות 9:00-18:00 ונציגינו ישמחו לעזור.

  אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני האתר לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי virtue tax.

  גילוי מרצון אמריקאי

  גילוי מרצון אמריקאי הינה תכנית היזומה על ידי ממשלת ארצות הברית. מטרתה היא לאפשר לאזרחיה החיים מחוץ למדינה לחזור ולדווח על הכנסותיהם מהעבר. היא מעודדת את אלו אשר לא עשו זאת בשל חוסר ידע, חוסר הבנה ובנסיבות מוצדקות ואחרות. כדאי להתייעץ במומחים לנושא ולהיעזר בהם לטובת דיווח עדכני ונכון. חברת virtuetax עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב חשיבות.

  גילוי מרצון אמריקאי – הזדמנות חשובה

  גילוי מרצון אמריקאי מספקת חלון הזדמנויות חשוב שעלול להיסגר. משום כך כדאי לנצלו ולהגיש את הדו"חות המתקנים את אלו מהעבר. היתרון הינו כמובן בקבלת הגנה מלאה. יש לדעת כי אי דיווח או דיווח שאינו נכון נחשב לעבירות פליליות אשר העונשים עליהן הינם חמורים. הרשויות האמריקאיות שותפות להנחה שמרבית הדיווחים נעשו בשוגג או בתום לב, ולכן, מאפשרות לנישומים להימנע מהיקלעות למצבים בהם יידרשו להגיע לחקירות מס. העונשים המתקבלים בעקבותיהם הינם כבדים וכוללים קנסות, ריביות שנתיות גבוהות והיטלים. החיסכון בטרדה מיותרת, בכספים ובעוגמת נפש הנלווית לכל אלו מצדיקים, איפה, הליכה לתוכנית גילוי מרצון, שלמעשה, פותחת דף נקי מול רשויות המס.

  טיפול בתיק

  משרד רואה חשבון הממוקם בישראל יכול להגיש דו"חות אלו עבור לקוחותיו. מדובר על אזרחי ארה"ב ועל תושבים המחזיקים אשרת שהייה ומתגוררים בישראל. חובת הדיווח חלה על עוסקים עצמאיים שהכנסתם השנתית עולה על 400 דולר. עובדים שכירים, אזרחים זרים ואנשי עסקים הנהנים מהכנסות שמקורן בארצות הברית ועוד. הטיפול בכל תיק נעשה בשלבים. רואה החשבון המייצג מקבל את החומר לידיו ולומד להכירו מעיון בו ומשיחות עם הלקוח. הוא מכיר היטב את התקנות והחוקים המורכבים ויודע למלא בצורה מדויקת את כל הסעיפים, לצרף את המסמכים הנדרשים ולעקוב אחר התהליך.

  חברה עם תשתית מעולה

  חברת virtuetax מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל, ייעוץ וייצוג, מחירים נוחים, הגשת דו"חות בזמן ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים בין היתר ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן. הם ישרתו להעמיד את התשתית הקיימת לטובת אחרים.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן