נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  דוחות מס בארה"ב למשקיעים באמצעות שותפות

  חוקי המס של ארצות הברית קובעים כי:

  1. אזרח ישראל או חברה ישראלית בעלי הכנסות בארצות הברית, מחויבים בדיווח שנתי על הכנסות אלו לרשויות המס בארצות הברית.
  2. כל שותפות בארצות הברית (כדוגמת פרופימקס) מחויבת בביצוע ניכוי מס במקור בגובה 37% (מדרגת המס המקסימלית) על רווחי השותף שאינו בעל אזרחות אמריקאית ( עבור חברות ניכוי מס בגובה 35%).

  בסוף שנת המס, כל משקיע מקבל מהשותפות שני טפסים: טופס K-1, שהינו סיכום ההכנסות וההוצאות של השותף, וטופס 8805, המהווה אסמכתא לניכוי המס במקור שביצעה השותפות.

  מדוע מחייב ה-IRS שותפויות בביצוע ניכוי מס מקסימלי במקור לשותפים זרים?

  לרשות המס האמריקאית אין יכולת להבטיח כי המשקיע הזר אכן יגיש את דוח המס בהתאם לחוק. גביית תשלומי מס עודפים במקור מאפשרת לרשות המס ליצור תמריץ למשקיע הזר להגשת דוח המס, שכן באמצעות הגשת הדוח הוא יהיה זכאי, לרוב, לקבלת החזרי מס.

  מהם היתרונות בהגשת דו"ח מס שנתי?

  1. קבלת החזרי מס על תשלום עודף שהתבצע במסגרת ניכוי המס במקור: ניכוי המס המתבצע על ידי השותפות גבוה בהרבה מחבות המס הריאלית המחושבת במסגרת הגשת דו"ח המס השנתי, וכך גדלים סיכויו של המשקיע הישראלי לזכאות להחזרי מס משמעותיים.
  2. זכאות למדרגות מיסוי מועדפות על רווחי הון: רמת המיסוי המקסימלית ליחיד עבור מימוש רווחי הון של נכסים שהוחזקו מעל לשנה (Long term capital gain) הינה 20%, וברוב המקרים היא פחותה במידה משמעותית.

  מהי כדאיות השקעה בארצות הברית מבחינה מסויית?

  המיסוי בארצות הברית הינו פרוגרסיבי, קרי: רמת המיסוי נקבעת בהתאם לגובה ההכנסה.

  מכיוון שהמשקיע הישראלי מחויב בדיווח רק על הכנסותיו מארצות הברית, ומכיוון שלרוב מדובר ברמת הכנסה ממדרגה נמוכה באופן יחסי, הרי שאף שיעורי המס המחושבים הינם נמוכים.

  לידיעתך:

  הינך זכאי לשיחת ייעוץ ראשונית חינמית, במסגרתה נשמח לסייע לך בהיבטי המיסוי של השקעתך ובכל אספקט הנכלל בשירותינו.

  אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני הכתוב לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי virtue tax.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   דילוג לתוכן