נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  דף פתיחה

  החזר שכר לימוד לסטודנטים אמריקאים – American opportunity tax credit

  חברת Virtue Tax היא נותנת השירות המנוסה והמקצועית ביותר בתחום החזרי שכר לימוד לסטודנטים אמריקאים.פעילות הקבוצה הביאה לקבלת החזרים בפועל על ידי אלפי סטודנטים במהלך חמשת השנים האחרונות.

  Virtue tax פעלה ותמשיך לפעול במספר מישורים על מנת לסייע למספר רב ככל האפשר של סטודנטים בעלי אזרחות אמריקאית לממש את החזר שכר הלימוד שלהם:

  1. שיתוף פעולה עם אגודות הסטודנטים ברחבי הארץ לצורך קידום הפרויקט והעלאת המודעות בקרב סטודנטים בעלי אזרחות אמריקאית בדבר זכאותם.
  2. המשך קיום הרצאות באוניברסיטאות הכוללות  אספקת מידע מקיף בדבר זכויות וחובות של אזרחים אמריקאים המתגוררים מחוץ לגבולות ארה"ב בדגש על ה-American opportunity credit.
  3. שיתוף פעולה תקשורתי לצורך הפצת המידע לציבור, בדיוק  כפי שנעשה בכתבה ששודרה במהדורת החדשות המרכזית בערוץ 2 בדבר פעילות הפרויקט. ראוי לציין כי גם הסטודנט המתראיין בכתבה (בדומה לאלפי סטודנטים אחרים ברחבי הארץ) מימש את מלוא זכאותו להחזרי שכ"ל במהלך ארבעת השנים האחרונות באמצעות שירותינו.
  4. מאמץ ללא פשרות לקבלת החזרים מוצלחת לאלפי סטודנטים ברחבי הארץ והוכחת זכאותם לרשויות המס בארה"ב גם במקרים המאותגרים ע"י הרשויות.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן