נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  דף פתיחה

  החזר מס בארה"ב עבור ילדים בעלי אזרחות אמריקאית – Child tax credit

  חברת Virtue tax מובילה בתחום בזכות הידע והניסיון הרב של צוותה בתחום החזר מס בארה"ב עבור ילדים בעלי אזרחות אמריקאית אשר גילם, בסוף שנת המס, נמוך מ-17 ואשר הוריהם עמדו בקריטריונים שהוצבו על ידי ה-IRS בהתאם ל-Additional child tax credit.

  לצערנו, עקב  פעילות לא מקצועית של קבוצות ויחידים, נעדרי הידע והניסיון היחודי הנדרשים בתחום פעילות ממוקד זה, נעשו נסיונות לקבלת החזר מס בארה"ב באופן מרושל ואף במרמה. כתוצאה מכך, החמיר ה-IRS בשנים האחרונות את בדיקת הפניות להחזרים ומתבצעות בדיקות קפדניות תכופות של דוחות מס המוגשים על ידי אזרחים אמריקאים המתגוררים בישראל.

  לאור כך, וכדי למנוע סיבוכים אפשריים במגעים עם ה-IRS, חשוב עתה, יותר מבעבר, להיעזר בשירותים אמינים ומקצועיים של בעלי ניסיון מוכח בתחום זה בכדי לוודא כי הדוחות המוגשים מתבצעים על פי חוק ובסטנדרטים הגבוהים ביותר , ועל כן –  מניבים את ההחזרים ללא סיכונים מיותרים.

  על מנת להבטיח שירות יעיל ללקוחותיה וקבלת החזר מס מארה"ב, Virtue Tax פעלה ותמשיך להתמקד בכיווני הפעולה הבאים:

  1. טיפול מתמשך בדוח המס של כל אחד מלקוחותינו עד לקבלת ההחזר המלא בפועל.
  2. וידוא קפדני שאכן כל דוח מכיל מידע מלא, נכון, ומדויק בדבר הכנסות בארץ ובעולם של לקוחותינו, בהתאם לדרישות המחמירות של ה-IRS.
  3. טיפול ב-Audits (בדיקות אקראיות המתבצעות על ידי ה-IRS לצורך הוכחת זכאות האזרח) מול בוחני רשות המס האמריקאית.

  לשאלות ופניות נוספות, אנא צרו קשר עם נציגינו בשעות פעילות המשרד ונשמח לעזור.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן