נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  השקעות נדל"ן – ABC CAPITAL

  חברתנו, ABC CAPITAL INVESTMENTS LLC, מתמחה בהשקעות נדל"ן עבור משקיעים מקומיים ובין-לאומיים, תוך התמקדות בנכסים הממוקמים באזורי המגורים של פילדלפיה בארה"ב.

  באמצעות שירותינו הייחודיים, השקיעה קהילת לקוחותינו הפרושה על פני 22 מדינות ביבשות השונות, ברכישה והשכרה של למעלה מ-1,500 נכסים המניבים תשואה כספית יציבה ורווחית. פעילותינו העסקית כוללת גם ניהול, תחזוקה ושיקום של מאות מבנים, ומכירה של עשרות נכסים בכל חודש. פעילות זו מתבצעת באמצעות צוות של יותר מ-30 עובדים במשרה מלאה, החולשים על פעילות של למעלה מ-450 קבלנים אשר מועסקים בלעדית על ידי החברה.

  במסגרת מאמצינו להבטיח תמיכה הולמת ללקוחותינו בתחום המיסוי בארה"ב, פנינו לפני כשנתיים לחברת וירטוטקס המתמחה בייעוץ ובהגשת דוחות מס לארה"ב. פניה זו נעשתה עקב המלצות גורפות של רבים מלקוחותינו ולאחר תלונות לקוחות אחרים על איכות שירות ירודה ו/או מחירים גבוהים בהם נתקלו מצד חברות אחרות הפועלות בענף במיסוי בארה"ב.

  נכון להיום מספקת חברת VIRTUE TAX את שורותיה המיסויים לכ-150 ממשקיעי חברתנו. כאמור, מעקב שניהלנו אחר שביעות רצונם של לקוחותינו שבחרו בשירותי וירטוטקס גילה לנו כי כולם, ללא יוצא מן הכלל, קיבלו שירות מעולה, מיידי ובמחירים תחרותיים.

  אי לכך, החל משנת המס 2016 המלצנו לכל לקוחותינו לעבור לשירותי חברת VIRTUE TAX וממליצים בחום על שורותיהם.

  ירון זר, מנכ"ל ABC השקעות נדל"ן

  ספיר 8 , נס ציונה

  072-2210772

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן