נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  יובל ד. מנכ"ל

  שלום רב,

  לעונג לי להמליץ על חברת Virtue Tax, קיבלתי מהם שירות מקצועי,מהיר ובעלות שהייתה נמוכה משמעותית מחברות אחרות שפניתי אליהם בחיפושיי אחר רואה חשבון אמריקאי.

  לפני כחודשיים, קיבלתי פנייה מסניף הבנק שלי בלאומי על חתימת טופס w-9.

  מהנציגה בבנק לא קיבלתי כל מידע מלבד משפטים לקוניים כי הבנק מחוייב להחתים אותי על טופס זה וכי זוהי דרישה מרשות המס בארה"ב.

  בניסיוני לקבל מידע בנושא פניתי למספר רואי חשבון אמריקאים ויועצי מס שהפתיעו אותי לגבי חובתי בהגשת דוחות מס בארה"ב וזאת למרות מגוריי בארץ. (למעשה, מעולם לא גרתי בארה"ב באף שלב בחיי). מלבד הודעה "משמחת" זו גם הבנתי כי עד שלא אבצע את הגשת הדוחות, אהיה חשוף לקנסות ועונשים על אי הגשה.

  לאחר מספר פניות והצעות מחיר מגוחכות שהגיעו לאלפי דולרים, הגעתי לארז דרך מכר משותף. בפגישתנו, ארז הרשים אותי מאוד במקצועיות והסבלנות שהפגין במתן מענה לכל שאלה ששאלתי. בנוסף, קיבלתי ממנו הצעת מחיר שהייתה נמוכה בכ-50% מהצעות אחרות שקיבלתי. ארז עמד במילתו שהדוחות יהיו מוכנים תוך שבוע ימים (למעשה, הדוחות היו מוכנים תוך 4 ימים בלבד) בהתאם לבקשתי..

  לפיכך, אני ממליץ בחום על עבודה עם ארז. אין לי ספק כי כל מי שמחפש שירות זה לא יתאכזב בעבודה מולם.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן