נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  יונתן גרין :סטודנט שנה שלישית משפטים באוניברסיטה העברית

  ארז שחם הגיש עבורי את דיווח המס ואת בקשת החזר המס בארה"ב כבר שלוש שנים ברצף – עבור 2010, 2011, ו-2012. מצבי היה מורכב מהרגיל משום שעבדתי בארה"ב באותה השנה, קיבלתי משכורת שם ושילמתי מיסים. בנוסף, ב-2010 כבר הגשתי דיווח מס. ארז סייע לי במקצועיות, נעימות ויעילות – הגשנו דיווח מתוקן עם כל המורכבות שבכך, וקיבלתי את הטבת המס שביקשנו. מהרגע הראשון, העבודה עם ארז מעניקה תחושה של נוחות ורצינות, ושהלקוח בידיים הטובות ביותר – תחושה שהתבררה כמוצדקת לחלוטין. ארז לא רק יודע היטב את עבודתו על כל פרטיה, אלא מבין גם את הלקוח ובא לקראתו – כך ארז מפרסם הוראות מפורטות ומדויקות, ומפשט את התהליך שנראה בהתחלה כה מסובך לעיני הלקוח. אני אישית מתכוון להמשיך לעבוד עם ארז ולנצל את שירותיו, בכל הנוגע לאזרחות אמריקאית ועניינים כלכליים הנלווים לכך.

  yonatan.green@mail.huji.ac.il

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן