נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  יתרונות וסיכונים של אזרחי ארה"ב בתחום המיסוי

  כאזרחים אמריקאים וישראלים המתגוררים בישראל, אנו חשופים ליתרונות ולחסרונות בהבדלי המיסוי בין ארה"ב לישראל בהתאם לסוגי הכנסה שונים.

  מצד אחד, בתור אזרחי ארה"ב בעלי Social security number,  עולם השקעות נרחב פתוח בפניכם בארה"ב ויש באפשרותכם לנצל את הבדלי המיסוי בין המדינות על מנת שתוכלו להרוויח יותר על כל השקעה שאתם מבצעים.

  מצד שני, עליכם להיזהר מאותם סוגי הכנסה בהם אתם עלולים למצוא  עצמכם חייבים מס בארה"ב.

  לידיעתכם: האמנה בין ישראל לארה"ב קובעת כי במידה והמס המוטל עליכם בישראל עבור סוג הכנסה מסוים נמוך מזה הקבוע בארה"ב, יהיה  עליכם לשלם את ההפרש במיסוי בין המדינות.

  מטרתנו היא לספק את הכלים שיאפשרו לכם לקבל החלטה מבוססת-ידע היכן כדאי יותר להשקיע בהתאם לסוג ההכנסה? ממה יש "להיזהר"? ואיך לבצע תיכנון מס מוקדם לצורך הימנעות מתשלום כפל-מס?

   אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני האתר לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי virtue tax.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן