נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לימור קובלנץ – בוגרת תואר בפסיכולוגיה ולימודים אמריקאיים באוניברסיטת תל אביב

  אני עובדת עם ארז כבר ארבע שנים על החזרי מס מארה"ב עבור הלימודים שלי באוניברסיטת תל אביב. מהמפגש הראשון שהוא ערך באוניברסיטה – היה ניתן לראות את הרצינות, הידע הרב והמסירות של ארז בתהליך הזה-וכך המצב המשיך עד היום 🙂

  כל הגשת מס מבוצעת באופן פשוט ונוח, לפני מועד ההגשה ארז תמיד שולח מיילים מסודרים המזכירים בדיוק מה צריך להעביר לו, הוא פנוי תמיד לשאלות והתייעצויות, וכמובן לא נשכח את הקשר האישי – אני בטוחה שהוא זוכר כל סטודנט שהוא אי פעם עבד איתו! כמובן שקישרתי אפילו בין ההורים שלי לארז בקשר לענייני מס שלהם-והם זוכים לאותה התייחסות וטיפול מסור; רק השבוע באתי לבקר אותם והם זכו לטלפון ממנו בשעה 20:30..talk about dedication!

  אני ממליצה בחום רב ובלב שלם לעבוד עם ארז על החזרי המס-תזכו לטיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מהיר, יעיל ומוצלח!

  לימור קובלנץ

  lemor.koblenz@gmail.com

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן