נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  דף פתיחה

  מיסוי אמריקאי לאזרחים המתגוררים בישראל

  כללי המשחק השתנו מאוד בכל הנוגע לאכיפה של רשויות המס בארה"ב  את חובתם של אזרחים אמריקאים הגרים מחוץ לארה"ב להגיש את דוחות המס בארה"ב ולדווח על חשבונות בנק בישראל שבבעלותם במסגרת חוק המיסוי האמריקאי.

  החל משנת 2013, בהתאם לחוק (Foreign Account Tax compliance act ) – Fatca הבנקים בישראל מחוייבים בדיווח על חשבונות הבנק של כל אזרח אמריקאי לרשויות המס בארה"ב.

  כל זאת בנוסף לעבודה משותפת של ה-IRS עם רשות המס הישראלית מתוקף האמנה לאיתור אזרחים אמריקאים שלא מילאו את חובתם  בדבר הגשת דוחות כנדרש עפ"י החוק האמריקאי.

  עבודה משותפת זו קיבלה תוקף נוסף לאחר חתימת רשות מס הכנסה בישראל שנת 2014 על חוק FATCA עם רשות המס האמריקאית.

  אותם אזרחים אמריקאים אשר הניחו כי הם יכולים להישאר "מתחת לרדאר" בשל המרחק הגאוגרפי מארה"ב ולא להגיש את דוח המס ואת ההצהרה על חשבונות הבנק מתוך הנחה מוטעית שאין ל-IRS את האמצעים/הרצון לאכוף חובה זאת, עלולים למצוא עצמם בסיטואציה מאוד בעייתית שכן העונשים הקבועים בחוק על אי דיווח הינם קנסות כספיים מ-$10000 לשנה עבור כל חשבון שלא דווח ועד 50% מגובה החשבון שלכם. יתרה מזאת, אי-דיווח יכול להיחשב בסיטואציות מסוימות כעבירה פלילית.

  עם יותר מ-8,000 לקוחות מרוצים ממגוון מגזרי האוכלוסיה בשנה האחרונה, חברתנו תמשיך לסייע לכל אחד ואחת מלקוחותינו במיקסום זכויותיו בבד בבד עם עמידה בחוקי המס שנקהעו על ידי רשות המס האמריקאית.

  חברת Virtue Tax מתמחה במיסוי אמריקאי ובהגשת Tax returns אישיים הכוללים את הטפסים הבאים:

      1040 – Individual tax return for US citizens.

    Individual tax return for non-resident aliens – 1040NR.

      Application for Individual Taxpayer Identification Number – W-7.

      706/709 – Estate and Gift tax returns.

    1065 – Partnership tax return.

  חברת Virtue tax מתמחה במיסוי אמריקאי ובהגשת הדוחות לצורך דיווחים על חשבונות פיננסיים המוחזקים בישראל הכוללים את הטפסים הבאים:

    Report of foreign bank and financial accounts – 114.

    8938 – Statement of Specified Foreign Financial Assets.

   לכל שאלה נוספת ניתן לפנות  בשעות פעילות המשרד בין השעות  9:00-18:00 ונשמח לעמוד לשירותך בכל נושא הנכלל בשירותינו.

  אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני האתר לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי virtue tax.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן