נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מעיין ר.: בוגרת תואר ראשון מדע המדינה והיסטוריה של אפריקה אוניברסיטת תל אביב

  שמי מעין ובשנתיים האחרונות הייתי לקוחה מרוצה של ארז שחם וקבוצת Virtue Tax.

  על אף חשדנותי הראשונית כי לא ניתן לקבל החזרי מס אם אינני מתגוררת בארה"ב, ארז הציג בפניי ובפני הסטודנטים האחרים את כל המידע הרלוונטי, האסמכתאות והרציונאל החוקי מאחורי התהליך, שהבהירו כי אכן מדובר בזכות אמיתית וחשובה שלי כאזרחית אמריקאית.

  הגשתי באמצעות הקבוצה שתי בקשות לפטור ממס בתקופת לימודיי באוניברסיטת תל אביב וקיבלתי את שני ההחזרים במלואם. התהליך כולו התאפיין ברמת מקצועיות ושירות גבוהה ביותר. החל מהסבר, ליווי ותמיכה אישית לקראת ההגשה, עדכון והעברת התשלום עבור השירות בסוף.

  כיום, יותר משנה אחרי סיום לימודיי, אני ממשיכה לקבל מהקבוצה מידע עדכני על מנת שאדע לעמוד מול רשויות המס ולפעול על פי החוק האמריקאי גם בעתיד. אני שמחה להמליץ על השירות שארז שחם וקבוצת Virtue Tax מציעים, ניתן ליצור איתי קשר דרכם במידה ויש צורך במידע נוסף.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן