נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עודד גפני: סטודנט לתואר ראשון שנה ג' יחב"ל ולימודי מזרח אסיה באוניברסיטה העברית

  השנה זו השנה השלישית שאני נעזר בארז שחם שות' על מנת לקבל החזר כספי מממשלת ארה"ב. לאורך כל השנים ארז וצוותו תמיד היו זמינים לשאלות ולבקשות. השירות שקיבלתי היה מאוד מקצועי ועם המון סבלנות. אני תמיד מקבל מיילים מפורטים הדואגים לעדכן אותנו כאשר יש שינויים בנהלים, מדיניות או שיש אפשרות לקבל החזרים נוספים שלא הייתי מודע להם. יתרון נוסף הוא שההגשות מתבצעות בצורה אלקטרונית. המשמעות היא שהכסף מגיע הרבה יותר מהר. עוד יתרון הוא שהתשלום מתבצע רק לאחר קבלת ההחזר בפועל .

  הביטוי הכי טוב לשביעות הרצון שלי מהשירות של ארז וצוותו זו העובדה, שכל פעם שאני פוגש אזרחים אמריקאים שאינם מודעים לכך שהם זכאים להחזר, אני מיד מעביר להם את פרטי ארז וצוותו על מנת שיוכלו לסייע להם..

  Oded.gafni@mail.huji.ac.il

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן