נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  קפיטליס השקעות נדל"ן

  קפיטליס הינה חברה יזמית, מבצעת ומתמחה בהשקעות נדל"ן בארה"ב מזה כ-8 שנים. מחזיקה ומנהלת בתיק פורטפוליו של מאות נכסים פרטיים ומסחריים תוך התמקדות באזור פלורידה. כחלק משירותי החברה, אנחנו מאתרים הזדמנויות השקעה ייחודיות ואיכותיות, פועלים בשקיפות ומלווים מאות משקיעים

  שהשקיעו דרכינו לאורך השנים. צוות קפיטליס מתנהל 24/7 מול צוות מקצועי ובעל ניסיון רב הנמצא מעבר לים, הכולל גם מתווכים, מנהלי נכסים, מנהלי פרויקטים, קבלנים, ועוד.

  במסגרת שירותינו, אנו נעזרים בחברת VIRTUE TAX לכל עניין המיסוי בארה"ב, הכוללים הגשת דו"חות לרשויות המס האמריקאיות, ייעוץ והבהרות על מילוי טפסים ובעיקר מענה מהיר ומסביר פנים על כל שאלה. לאורך השנים, עבדנו עם מספר חברות שסיפקו לנו שירותי ראיית חשבון בארה"ב ובשנתיים האחרונות אנחנו עובדים אך ורק עם רו"ח ארז שחם וצוות משרדו המנוסה והשירותי.

  הפניית משקיעים שלנו ומכרים לקבלת שירות בחברת VIRTUE TAX נעשית מתוך ידיעה ברורה שיתקבל מענה מקצועי ויעיל תוך זמן קצר.

  קפיטליס תמשיך להתנהל מול חברת VIRTUE TAX ותמשיך להמליץ על שירותיהם.

  שון בלוק – מנכ"ל קפיטליס השקעות נדל"ן

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן