נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  רכישת נדל"ן בארה"ב באמצעות LLC

  רכישת נס נדל"ן בארה"ב באמצעות (LLC  Limited liability company

  ישנן שתי אפשרויות להקמת LLC, ולכל אחת מהן משמעויות שונות מבחינת הגשת דוחות המס:

  1. הקמה כבעלים יחיד – במידה ובחרתם באופציה זו, קיימת חובת הגשת דוח מס אישי בלבד, ובו ידווחו ההכנסות המופקות מהנכס (אין צורך בהגשת דוח נפרד ל-LLC).
  2. הקמה עם שותף אחד או יותר – במידה ובחרתם באופציה זו, יש להגיש דוח שותפות, וכן דוח אישי עבור כל אחד מהשותפים. כמו כן, על השותפות לבצע ניכוי מס מקסימלי במקור במהלך השנה על רווחי השותפות.

  להשוואה מעמיקה בין שתי האפשרויות, יש לגולל לטבלת ההשואה המופיעה בהמשך תקציר זה.

  מדוע מחייב ה-IRS שותפויות בביצוע ניכוי מס מקסימלי במקור לשותפים זרים?

  ל-IRS אין יכולת להבטיח כי המשקיע הזר אכן יגיש את דוח המס בהתאם לחוק. גביית מס עודף במקור מאפשרת ל-IRS ליצור תמריץ למשקיע הזר להגשת דוח המס, שכן באמצעות הגשת הדוח הוא יהיה זכאי, לרוב, לקבלת החזרי מס.

  מהי כדאיות ההשקעה בארה"ב מבחינה מיסויית?

  המיסוי בארה"ב הינו פרוגרסיבי, קרי: רמת המיסוי נקבעת בהתאם לגובה ההכנסה.

  מכיוון שהמשקיע הישראלי מחויב בדיווח רק על הכנסותיו מארה"ב, ומכיוון שלרוב מדובר ברמת הכנסה ממדרגה נמוכה באופן יחסי, הרי שאף שיעורי המס המחושבים הינם נמוכים.

  מהו המס המחושב כתלות ברמת ההכנסה בארה"ב?

  לצורך ביצוע השוואת מס, להלן טבלה המייצגת דוגמא לארבע השקעות המניבות הכנסה שנתית שונה, ובה פירוט המס המחושב בהתאם לגובה ההכנסה (למשל, מהכנסה שנתית בגובה $10,000 יחושב מס בגובה $608, שהם כ-6% מההכנסה):

  לידיעתך, הינך זכאי לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, במסגרתה נשמח לסייע לך בהיבטי המיסוי של השקעתך ובכל אספקט הנכלל בשירותינו.

  * לצורך בירור חובת הדיווח בישראל על ההכנסות מארצות הברית, יש ליצור קשר עם מחלקת המיסוי הישראלי של חברתנו.

  אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני הכתוב לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי Virtue Tax.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן