נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תמר גורדון: בוגרת תואר ראשון לפילוסופיה וכלכלה באוניברסיטה העברית

  שמי תמר גורדון, סטודנטית מהאוניברסיטה העברית ולאחר מכן מאוניברסיטת תל אביב והיה לי הזכות להעזר בשירותיו של ארז ושותפיו במשך שלוש שנים.

  מעבר לסכום הכסף הנכבד שקיבלתי בזכותם, החוויה שלי בעבודה עם ארז ושותפיו הייתה מצויינת. איכשהו בתוך סבך הביורוקרטיה האמריקאית, הם הצליחו לעשות לי קצת סדר בבלאגן. הם תמיד ידעו איזה טופס צריך למלא ואיזו אינפורמציה דרושה כדי למלאו. השליטה וההבנה שלם בחוקי ה-IRS מעוררת השתאות…

  מעבר למקצועיות הרבה בתחום היה נעים מאוד לעבוד מולם. קיבלתי מענה מהיר על כל פניותי, והכי חשוב שהייתה להם הסבלנות להסביר לי שוב ושוב כל דבר שלא הבנתי.

  ההרגשה מארז ושותפיו הייתה שהם באמת באים לעזור ושאיכפת להם שאנו הסטודנטים נקבל את מה שאנו יכולים לקבל.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן