נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  PROFIMEX – השקעות נדל"ן

  פרופימקס עוסקת בהשקעות נדל"ן בחו"ל מזה 18 שנים, ובמסגרת זו, משרתת משקיעים פרטיים ומוסדיים, שהשתתפו עמנו ועם שותפינו במאות השקעות שונות, בתיק השקעות בשווי של למעלה מ- 45 מיליארד דולר, הכולל למעלה מ- 3,000 נכסים, עשרות אלפי יחידות דיור להשכרה, בעיקר בארה"ב ובמערב אירופה.

  משקיעים בנכסים והשקעות בארה"ב מחויבים להגיש דו"חות לרשויות המס האמריקאיות, דבר שמרתיע משקיעים רבים, לעיתים עד כדי הימנעות מהשקעה במדינות ארה"ב.

  חלק ממשקיעינו מגישים דו"חות לרשויות המס בארה"ב מזה שנים, וחלקם מתחילים בדיווח רק לאחר ההשקעה עמנו. לאור ניסיון מצוין של משקיעינו עם ארז והחברה שהקים – VIRTUE TAX , אנו מפנים אליהם משקיעים נוספים לקבל שירותים אלו, מתוך ידיעה ברורה כי המשקיע יקבל טיפול יעיל, מקצועי ואיכותי.

  נכון להיום VIRTUE TAX משרתת כ-200 ממשקיעינו, והתגובות שאנו מקבלים מהם לגבי השירות שהם מקבלים חיוביות ללא יוצא מן הכלל. לפיכך, אנו ממשיכים להמליץ בחום על שירותיהם.

  אלחנן רוזנהיים – מנהל כללי פרופימקס בע"מ

  רחוב זרחין 10, ת.ד 1155, רעננה 4310101

  טלפון: 09-7774444

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן