נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  PROFIMEX – השקעות נדל"ן

  פרופימקס עוסקת בהשקעות נדל”ן בחו"ל מאז 1997, ובמסגרת זו משרתת משקיעים כשירים – פרטיים ומוסדיים, שמשקיעים לצדה ולצד שותפיה במאות השקעות שונות, בארה"ב ובאירופה, שכוללות, בין השאר, עשרות אלפי יחידות דיור מולטיפמילי בשווי של למעלה מ-56 מיליארד דולר.
  כאשר הנכס ממוקם בארה"ב, גם אם המשקיע אינו אמריקאי, יש חובה להגיש דו”חות לרשויות המס האמריקאיות.
  חלק ממשקיענו מגישים דו”חות לרשויות המס בארה”ב מזה שנים, עוד לפני שהחלו להשקיע עימנו, וחלקם מתחילים בדיווח רק לאחר ההשקעה עמנו. לאור ניסיון מצוין של משקיענו עם ארז והחברה שהקים – VIRTUE TAX, אנו מפנים אליהם משקיעים נוספים לקבל שירותים אלו,  במטרה שהמשקיע יקבל טיפול יעיל, מקצועי ואיכותי.
  נכון להיום VIRTUE TAX משרתת מאות ממשקיעינו, והפידבק שאנחנו מקבלים מהם לגבי השירות שהם מקבלים חיובי ולפיכך, שירותיהם מומלצים.

  פרופימקס בע”מ
  אלחנן רוזנהיים
  מנהל כללי

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן