נייד : 054-7299749

משרד : 072-2520100

זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  קנסות ועונשים על אי הגשת דוח ואי תשלום מס בזמן

  קנסות ועונשים העלולים לנבוע מהגשת דוח המס בארה"ב באיחור ו/או אי תשלום מס בזמן

  החוק קובע כי ישנם חמישה סוגי קנסות מרכזיים החלים על אי הגשת דוח המס ואי תשלום המס בזמן:

  1. אי הגשת דוח המס בזמן (Failure to file penalty) – אי הגשת דוח המס עד ה-15 באפריל בשנה העוקבת (אזרחים אמריקאים המתגוררים מחוץ לתחומי ארה"ב זכאים לארכה של חודשיים. קרי: עד ה-15 ביוני בשנה העוקבת) תלווה בקנס של 5% מסכום המס שנקבע בדוח המס עד למקסימום של 25%. לאחר איחור של 5 חודשים, ייגבה הסכום המקסימלי של 25%.
  2. אי תשלום מס בזמן (Failure to pay penalty) – אי תשלום המס עד ה-15 באפריל בשנה העוקבת (אזרחים אמריקאים המתגוררים מחוץ לתחומי ארה"ב זכאים לארכה של חודשיים. קרי: עד ה-15 ביוני בשנה העוקבת) תלווה בקנס של 0.5% מסכום המס שנקבע בדוח המס עד למקסימום של 25%. לאחר איחור של 60 חודשים, ייגבה הסכום המקסימלי של 25%.
  3. ריבית (Interest) – אי תשלום המס עד ה-15 באפריל בשנה העוקבת (אזרחים אמריקאים המתגוררים מחוץ לתחומי ארה"ב זכאים לארכה של חודשיים. קרי: עד ה-15 ביוני בשנה העוקבת) תלווה בקנס המתבטא בריבית שנתית (7% נכון לשנת 2022) המחושבת פר יום.
  4. אי ביצוע תשלומי מקדמות מס (Underpayment penalty) – במידה וחבות המס גבוהה מ-$1000 הקנס עומד בשיעור של 0.1995% מחבות המס. ניתן לבטל קנס זה במידה והלקוח עמד בתנאים מסוימים באמצעות שימוש בטופס 2210.
  5. אי הגשת דוח מס – עד $25000 קנס ושנת מאסר בפועל

  שימו לב: על פי חוק במידה ובדוח המס נקבע כי אין חבות מס בפועל, רשות המס האמריקאית אינה יכולה להטיל קנסות או עונשים על הגשה מאוחרת.

  לכל שאלה נוספת ניתן לפנות בשעות פעילות המשרד בין השעות 9:00-18:00 ונשמח לעמוד לשירותך בכל נושא הנכלל בשירותינו.

  אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ מס ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכני הכתוב לכל מטרה אחרת מלבד שימוש פרטי, לא מסחרי, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מבעלי Virtue tax.

  שתף

  זקוקים לייעוץ מס מקצועי?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תרומה לקהילה

   אנחנו, ב-VirtueTax מאמינים כי מעבר להצטיינות במתן שירותים מקצועיים ללקוחותינו, עלינו לסייע ולתמוך באותם אלה בחברה הישראלית שלא שפר גורלם.
   בחזוננו, משלבים את ידיהם יחדיו הגורמים העסקיים והגופים החברתיים , ופועלים מתוך תחושת שליחות משותפת במטרה לקדם את כלל החברה הישראלית על כל רבדיה ומגזריה.
    אי לכך, יש לנו מחוייבות עמוקה הן לנזקקים בחברה הישראלית, והן לגופים התנדבותיים המתמקדים בסיוע להם.
   במסגרת פעילות זו רוכשת החברה מוצרי מזון, אורזת, ומחלקת אותם לנזקקים בשיתוף פעולה עם אירגונים כגון "העמותה לתפנית בחינוך".
   תחום פעילות נוסף מתמקד בהעברת סכומים כתרומה לכלביות כגון "ירושלים אוהבת חיות" , ו- "מטה יהודה אוהבת חיות".
   אנו מאמינים כי מעורבותינו הפעילה במרחב החברתי הכללי ורגישותנו החברתית למצוקות רבים מבניו , מעניקה לא רק שירות חשוב לקהילה, אלא גם תפקוד קבוצתי משופר לצוותים המקצועיים שלנו.
   המשך קריאה

   לשיחת ייעוץ לחץ כאן
   1
   Scan the code
   היי, כיצד נוכל לעזור?
   דילוג לתוכן